Haber
Amedspor deplasmandan 3-0 galip ayrıldı
![](https://haber-akpinar.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/amedspor-deplasmandan-3-0-galip-ayrildi-ISNECKwB-780x470.jpg)
Amedspor, deplasmanda Düzcespor’u 3-0 mağlup etti. Amedspor, 42. dakikada Taner Gümüş’ün attığı golle öne geçti.
İlk yarıyı 1-0 önde tamamlayan ekip, ikinci yarıda da performansını sürdürdü. 79. dakikada Taner Gümüş’ün attığı golle skor 2-0 oldu. Maçın son anları yaklaşırken 90. ve 4. dakikalarda Muhammed Enes Durmuş’un attığı golle Amedspor sahadan 3-0 galip ayrıldı.
Bu galibiyetle Amedspor puanını 43’e çıkararak 3. sıradaki yerini korudu. (HABER MERKEZİ)